Lorem ipsum

Blog

Zabiegi na twarz odmładzające

Starzenie się skóry to nieuchronny, naturalny proces który dotyczy nas wszystkich. Za zmiany jakie zachodzą w naszym wyglądzie decydują czynniki wewnątrz pochodne oraz zewnątrz pochodne.

Potrzebujesz pomocy w temacie oczyszczania twarzy? Skontaktuj się teraz!
telefonicznie: 575 707 275
lub e-mailem: salon@salonargania.pl

 

Czynniki wewnątrz pochodne, czyli genetyczne na które nie mamy wpływu oraz czynniki zewnętrzne takie jak promieniowanie UV, palenie papierosów czy smog. Starzenie spowodowane czynnikami zewnętrznymi może być przez nas spowolnione i ograniczone poprzez odpowiednią profilaktykę.
W wyniku procesu starzenia się skóra traci jędrność, gęstość a na jej powierzchni powstają zmarszczki. Na skutek zmniejszenia elastyczności pierwsze pojawią się zmarszczki mimiczne, które tworzą się w wyniku marszczenia czoła, mrużenia oczu, ruchu ust czy uśmiechania się. Wraz z upływem czasu powstają zmarszczki głębokie.

Zabiegi wygładzające zmarszczki mimiczne cieszą się ogromną popularnością.
W Argania Salon Kosmetyki Profesjonalnej można wykonać profesjonalny zabieg blike peel marki Peel Mission który natychmiast wygładza zmarszczki ekspresyjne. Kluczowym składnikiem formuły aktywnej jest kwas gamma-aminomasłowy, który szybko i efektywnie penetruje w skórę. Jego działania opiera się na blokowaniu sygnałów nerwowych kanałami jonowymi, co skutkuje relaksacją mięśni i widocznym wygładzeniem zmarszczek mimicznych. Dodatkowo stymuluje syntezę kolagenu oraz wzmacnia strukturę i jędrność skóry. Zabieg blike peel to doskonała propozycja dla osób oczekujących natychmiastowych efektów oraz alternatywa dla inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej.

Zapraszam do zapoznania się z innymi ciekawymi artykułami w tej tematyce:
oczyszczanie twarzy w domu. Dowiedz się więcej.
oczyszczanie twarzy a solarium. Dowiedz się więcej.
oczyszczanie twarzy jesień. Dowiedz się więcej.