Lorem ipsum

O salonie

Jestem właścicielką marki Argania. Od ponad 10 lat pracuję jako kosmetyczka. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam w prestiżowych salonach w różnych miastach Polski. Argania Salon kosmetyki profesjonalnej powstał na bazie znanego wrocławskiego salonu kosmetycznego pod nazwą Orchidea, którego byłam współwłaścicielką.
Wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie w pracy kosmetyczki jak również managera gabinetu kosmetycznego stworzyłam miejsce ze specjalnym przeznaczeniem dla Klientów szukających profesjonalnych usług, w normalnej cenie i przyjaznej atmosferze.

Wszystkim moim klientom zapewniam profesjonalne wsparcie w kwestiach kosmetologicznych dotyczących pielęgnacji twarzy, ciała, dłoni i stóp. Do każdego klienta podchodzę bardzo indywidualnie i holistycznie tworząc programy zabiegowe dostosowane do potrzeb najbardziej wymagających osób tak, aby osiągnąć, jak najlepsze rezultaty.

Skóra to odzwierciedlenie tego, co dzieje się w naszym organizmie, dlatego tak ważne, aby zabiegi kosmetologiczne szły w parze z pielęgnacją domową a czasem nawet z opieką lekarską. Czuję ogromną satysfakcję, jeśli mogę komuś pomóc i sprawić, że ktoś poczuje się lepiej we „własnej skórze”.

Zapraszam do mojego salonu

Anna Sapia