Lorem ipsum

Zabiegi pielęgnacyjne na dłonie i stopy

Manicure i pedicure, to zabiegi gwarantujące zadbane dłonie i stopy, wypielęgnowane są atrybutem każdej kobiety jak i każdego mężczyzny. To nasza wizytówka podczas codziennych spotkań i obowiązków. Zadbane dłonie i stopy to podstawa, aby czuć się pewnie w każdej sytuacji.

Manicure klasyczny40 zł
Manicure SPA65 zł
Manicure hybrydowy75 zł
Manicure hybrydowy SPA100 zł
Manicure japoński60 zł
Kolagenowe rękawiczki45 zł
Zabieg z użyciem peelingu chemicznego90 zł
Pedicure klasyczny70 zł
Pedicure SPA100 zł
Pedicure hybrydowy100 zł
Pedicure hybrydowy SPA130 zł
Pedicure japoński90 zł
Kolagenowe skarpetki50 zł
Pedicure kwasowy120 zł

Manicure Klasyczny

Zabieg obejmuje usunięcie skórek, opiłowanie paznokci w celu nadania odpowiedniego kształtu, malowanie paznokci. Wykończeniem zabiegu jest wmasowanie kremu, a także nałożenie olejku pielęgnującego na skórki.

Manicure Spa

Manicure Spa, to kompleksowy zabieg pielęgnacji dłoni i paznokci. Tradycyjny manicure został wzbogacony o pielęgnację skóry. Zabieg rozpoczyna peeling dłoni, który usuwa martwy naskórek. Następnie na dłonie nakładana jest maska o właściwościach silnie regenerujących, odżywczych i nawilżających. Wykończeniem zabiegu jest aplikacja kremu oraz wykonanie relaksującego masażu dłoni.

Pedicure klasyczny

Celem zabiegu jest usunięcie ze stóp zrogowaciałego naskórka, skrócenie i opiłowanie paznokci oraz pozbycie się nachodzącego na paznokcie naskórka. Te czynności poprzedzone są aromatyczną kąpielą stóp. Wykończeniem zabiegu jest malowanie paznokci, wmasowanie kremu i olejku pielęgnacyjnego na skórki.

Pedicure Spa

Pedicure Spa, to kompleksowy zabieg pielęgnujący stopy. Zabieg rozpoczyna aromatyczna kąpiel stóp. Następnie wykonywany jest pedicure klasyczny, po którym wykonujemy wygładzający peeling. W dalszej kolejności nakładana jest maska o właściwościach silnie regenerujących, odżywczych i nawilżających. Wykończeniem zabiegu jest aplikacja kremu oraz wykonanie relaksującego masażu stóp.

Manicure japoński

Manicure japoński naturalna pielęgnacja przeznaczona dla osób borykających się z problemami kruchych, rozdwajających się oraz łamliwych paznokci. Zabieg polega na wmasowaniu w płytkę paznokciową pasty bogatej w witaminy, pyłek pszczeli, keratynę a także krzemionkę. Pasta ma za zadanie wzmocnić paznokcie. Kolejnym krokiem jest zabezpieczenie płytki przed wypłukaniem składników odżywczych poprzez wmasowanie pudru, który dodatkowo pogłębia blask paznokci.

Manicure japoński znacząco poprawia wygląd paznokci, sprawia że pięknie błyszczą, są wzmocnione, przestają się rozdwajać. Aby osiągnąć jak najlepsze efekty zaleca się powtarzać zabieg co 2 tygodnie, do momentu całkowitego wzrostu paznokcia.